Wpisy

Fotograficznie: Warszawa pełna barw


Wracając z Azji pojechałam prosto do Warszawy. Odwiedziny u Agi i Michała, Warszawski Festiwal Skrzyżowanie Kultur, spotkanie w Południku Zero - spędziłam w stolicy dwa piękne dni :-) W niedzielne popołudnie wybrałam się na spacer, zgubiłam się na Starym Mieście, które okazało się Nowym Miastem, odwiedziłam dach BUWu i powoli wracałam do polskiej (zimnej) rzeczywistości. Zobaczcie :-)


7 komentarzy:

 1. Ciekawa fotorelacja! ;) Mi jak dotąd nie było jeszcze po drodze do Warszawy, trochę wstyd, bo toż to stolica... ale niedługo pewnie się wybiorę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz będziesz mieć po drodze jeżdżąc do Gdańska, więc mam nadzieję, że uda Ci się nadrobić zaległości :) Na pewno warto!

   Usuń
 2. Piękne zdjęcia z Warszawy, jakie piękne niebo :) Aż chce się tam pojechać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pamiętaj, że wszedzie dobrze ale w domu najlepiej :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Fotografie wywarły na mnie duże wrażenie :) Coś coraz bardziej Warszawa przypada mi do gustu :) Niestety nigdy nie miałam okazji zwiedzić jej dokładniej, byłam zawsze zbyt krótko lub tylko przejazdem.

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny blog, fajne zdjęcia. Warszawa to duże miasto. Sama starówka nie udźwignie architektury wszystkich pozostałych dzielnic, photoshop też nie. Jak mówie - fajne fotki, ale powiedzmy wprost, że to tylko 1% stolicy :)) Pozdrawiam Ciebie i przjezdnych :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki!
   Powoli odkrywam pozostałe 99%, ale pewnie musiałabym się zaczepić w stolicy na dłużej, żeby poznać wszystkie fajne, mniej znane i mniej turystyczne miejscówki :)
   Pozdrawiam i zapraszam częściej :)

   Usuń