Wpisy

Fotograficznie: Złap oddech w NormandiiDzisiaj mam dla Was drugą część zdjęć z długiego weekendu. Po trzech tygodniach spędzonych w bibliotece, cztery dni w małej wsi położonej w Normandii były spełnieniem marzeń. Bez komputera, Internetu, z ograniczonym zasięgiem w telefonie mogłam oddać się aktywnemu relaksowi. Przez kilka dni jedynym zmartwieniem naszej grupy było to, czy zdążymy w południe na piknik i czy starczy nam przekąsek na aperitif.


W tym bajkowym domku mieszkaliśmy przez kilka dni. Rano budziły nas promienie wschodzącego słońca, a wieczorem usypialiśmy słysząc za oknem rechot żab i szelest liści.


Na miejscu spotkaliśmy się z rodzeństwem mojego 'taty' goszczącego (trzema braćmi i siostrą) i ich kuzynami. W piętnaście osób (średnia wieku to jakieś 70 lat, a połowa wycieczkowiczów to emeryci ;)) spędziliśmy cztery dni głównie jedząc i spacerując. Okolica Bellême jest naprawdę piękna i była to świetna odskocznia od paryskiego zgiełku.


Każdego wieczoru, zanim siedliśmy do trwającej dwie godziny kolacji, nadchodził czas na aperitif, czyli małe przekąski przy dobrym winie i innych trunkach.


Postanowiłam, że zdjęciom maków poświęcę cały osobny post, na który zapraszam już w piątek! :)

4 komentarze:

 1. Piękne zdjęcia, rzeczywiście sielska okolica!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale bajecznie! I te maki! Czekam a kolejny
  Post

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki!:) Cieszę się, że Wam się podoba. Mnie też maki najbardziej zauroczyły :))

   Usuń
 3. Wspaniałe, sielskie miejsce :) I te maki - cudnie!

  OdpowiedzUsuń