Wpisy

EthnoPassion na aukcji WOŚP


Już w niedzielę odbędzie się kolejny, 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Ten niezwykły dzień w roku jest dowodem na to, że chcemy pomagać, potrafimy jednoczyć się i działać na rzecz wspólnego celu. W tym roku już po raz drugi postanowiłam zaangażować się w WOŚP nie tylko wrzucając pieniądze do puszki. Na portalu Allegro wystawiłam na aukcję...no właśnie! Zobaczcie!


Poznaj czeską Pragę od podszewki - oprowadzanie po stolicy Czech


W tym roku razem z Mikołajem na aukcję wystawiamy miejsce naszemu sercu najbliższe - Pragę! Bardzo chcielibyśmy zaprosić osobę, która wygra aukcję do stolicy Czech i pokazać jej miejsca, których nie znajdzie się w przewodnikach turystycznych. Spędzimy z tą osobą cały dzień (po wcześniejszym uzgodnieniu terminu), dostosowując plan zwiedzania do jej zainteresowań. Praga na filmowo, kulinarnie, a może artystycznym szlakiem? Udowodnimy, że zwiedzenie stolicy Czech w 24 godziny jest możliwe!

PRZEJDŹ DO LICYTACJIAukcja trwa do 21 stycznia. Cała wylicytowana kwota trafi na konto tegorocznej zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! 

Pozdrawiamy i do zobaczenia w Pradze!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz